Врач хирург - онколог, маммолог

Верчиков Віктор Вікторовіч, 1960 року народження, у 1977 року поступив та в 1983 року закінчив Донецький Державний медичний інститут за фахом лікувальна справа. У 1983-1984 роках пройшов однорічну інтернатуру по хірургії на базі хірургічного відділення Ждановської  міської лікарні № 4. С 1984 року по наступний час працюю у Маріупольському онкологічному диспансері хірургом-онкологом.

Після закінчення інтернатури і початку роботи у Маріупольському онкологічному диспансері систематично підвищую свою професійну підготовку шляхом самоосвіти, участі у клінічних розборах важких хворих, патологоанатомічних конференцій. Приймаю участь у роботі обласного суспільства онкологів Донецької області.

 

У 1986 році пройшов курси первинної спеціалізації по онкології на базі Українського інституту удосконалення лікарів у місті Харків.

У 1989 році проходив атестацію  в атестаційній комісії при Донецьком Управлінні Охорони Здоров’я мені була присвоєна друга кваліфікаційна категорія по онкології.

У 1992 році пройшов підготовку на курсах підвищення кваліфікації на базі кафедри онкології ФУЛ Донецького медичного інституту по темі «Хіміогормонотерапія злоякісних пухлин».

У 2001 році мені була присвоєна перша кваліфікаційна категорія по онкохірургії.

У 2001 році пройшов тематичні курси «Діагностика та лікування злоякісних пухлин».

У 2007 році мені було надано вищу кваліфікаційну категорію по онкохірургії.

У 2007 року проходив тематичні курси при Донецькому державному медичному університеті ім. М. Горького «Діагностика та лікування злоякісних пухлин шлунка».

У листопаді 2007 року приймав участь в ХІ Російському Онкологічному Конгресі в Москві.

У 2009 року був учасником Першої міжнародної міждісциплінарної науково-практичної конференції «Актуальні питання діагностики, профілактики та лікування захворювань молочних залуз» у місті Донецьку.

У 2010 року приймав участь у ХІV Російському Онкологічному Конгресі в Москві.

У 2011 року приймав участь у роботі ХП зїзду онкологів України в місті Судак АР Крим.

У березні 2012 року пройшов передатестаційні курси з онкохірургії при Донецькому національному університеті ім. М. Горького с рекомендацією підтвердження вищої кваліфікаційної категорії за фахом онкохірургія.

В сентябре-октябре 2014 г. принял участие в работе 27-го Конгресса Европейского Общества Интенсивной терапии в Барселоне.